Modne fryzury 2018

Fryzury damskie, męskie, ślubne, uczesania wieczorowe, upiękcia na specjalne okazje

Entries Comments


fryzury-header

Kręcona ślubna fryzura

Fryzura znajduje się w kategoriach: Fryzury damskie, Fryzury okazyjne, Fryzury ślubne, Fryzury włosy długie, Fryzury włosy kręcone, Fryzury z grzywką, Łatwe, Włosy blond

Nieskomplikowana ślubna fryzurka

Prosta, a jakże piękna fryzurka do ślubu. To właśnie przez swój nieskomplikowany charakter zyskuje na wartości. Większość pań przywykło do stylowego, pełnego wdzięku ślubnego koka. Dlaczego jednak w tak wyjątkowym dniu nie wystąpić z rozpuszczonymi, cudownie pofalowanymi włosami? W końcu loki cieszą się największą popularnością tego roku. Nie tylko podkreślą Twoją urodę, ale i dodadzą Ci dziewczęcego blasku. Może skusisz się i Ty?

Jak to zwykle bywa ze ślubnymi fryzurami, najlepiej odpowiednio wcześniej zrobić przymiarkę. Jak zatem przygotować fantazyjne i nieskomplikowane zarazem loki? Bez problemu wykonasz je za pomocą wałków, papilotów lub zwykłej prostownicy. Tak, prostownica utraciła swoją pierwotną rolę i zamiast wygładzać, w parę chwil potrafi wyczarować bajeczne fale na naszej głowie. Jeśli Twoje włosy są ciężkie i rzadkie, możesz dodatkowo podpiąć niektóre pasma wsuwkami, aby nadać im objętości i elegancko podnieść. Pamiętajmy jednak, że fryzura musi doskonale wyglądać przez cały dzień i całą noc, dlatego warto w sklepie kosmetycznym rozglądnąć się za mocno utrwalającymi środkami.

Udostępnij na:
(Visited 17 times, 1 visits today)

Fryzury dopasowane do okazji

Podziel się i Ty swoją opinią

Musisz się zalogować aby dodawać opinie