Modne fryzury 2014

Fryzury damskie, męskie, ślubne, uczesania wieczorowe, upiękcia na specjalne okazje

Entries CommentsFryzury włosy średnie

Modne i fryzury damskie dla włosów półdługich. Jeżeli masz włosy średniej długości, niezależnie czy to włosy proste czy kręcone, z grzywką czy bez grzywki znajdziesz u nas idealna dla siebie fryzurę. Prezentujemy fryzury do pracy, wieczorowe, na randkę, ale także fryzury na specjalne okazje oraz fryzury ślubne. Znajdziesz u nas pomysły na efektowne uczesania dla półdługich włosów oraz koki.Obszerna galeria fryzur wraz z opisem do samodzielnego wykonania fryzury.

Jak zrobić kucyk z gumką z włosów

Inne kategorie: Aktualności, Fryzury damskie, Fryzury do pracy, Fryzury młodzieżowe, Fryzury włosy długie, Fryzury włosy średnie

Romantyczny kucyk Stylowy kucyk jest fryzurą, którą łatwo wykonać samodzielnie.Fryzura wygląda imponująco, szykownie i elegancko, mimo że nie wymaga dużo pracy.Takie upięcie z pewnością odmładza, ponieważ kojarzy się z młodą i pewna siebie kobietą. Koński ogon jest na różne okazje, takie jak ślub, randka czy spotkanie biznesowe.

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , , , , , , , ,

Uczesanie wieczorowe z warkoczem

Inne kategorie: Fryzury okazyjne, Fryzury włosy długie, Fryzury włosy średnie, Zobacz wszystkie

Warkocz na wieczór

Warkocz, to świetna wdzięczna fryzura, dająca niezliczone możliwości stylizacji. Od kilku sezonów jest hitem na głowach modnych kobiet.  Na co dzień zazwyczaj wybiera się prostą odmianę - tradycyjnie zapleciony i luźno dyndający ogonek. Zdecydowanie  więcej możliwości mają długowłose panie, można warkocz owinąć wokół własnej osi i przymocować wsuwkami jako kok. Można też pokusić się o wykonanie warkocza francuskiego, wciąż najchętniej wybierany jest w wersji klasycznej, ale mając więcej czasu, lub wykonując fryzurę na specjalną wieczorową okazję, taki warkocz jest świetną bazą do wielu fantazyjnych uczesań.

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , ,

Ślubne loki

Inne kategorie: Fryzury damskie, Fryzury okazyjne, Fryzury ślubne, Fryzury włosy kręcone, Fryzury włosy średnie, Włosy blond

Romantyczne uczesanie ślubne

Ślub to niewątpliwie wyjątkowy dzień w życiu każdej z nas. Poza bajeczną suknią czy eleganckim makijażem musimy zadbać jeszcze o efektowną fryzurę, która będzie doskonałym uzupełnieniem całości. Włosy kręcone same w sobie mają tyle wdzięku i naturalnego uroku, że nie warto chować ich w tradycyjnych już ślubnych kokach. Wystarczy odpowiednio je podkreślić, uzupełnić gustownymi dodatkami, a efekt będzie zniewalający. Przekonaj się sama!

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , , ,