Modne fryzury 2014

Fryzury damskie, męskie, ślubne, uczesania wieczorowe, upiękcia na specjalne okazje

Entries CommentsFryzury męskie

Modne fryzury męskie. Pomysły jak ułożyć włosy dla Panów. Obszerna galeria fryzur wraz z opisem do samodzielnego wykonania fryzury.

Fryzura męska z dłuższą grzywką

Inne kategorie: Fryzury męskie

Mineły czasy kiedy to mężczyźni nie zwracali uwagi na to jak są uczesani i co dzieje się na ich głowie. Wielu z nich w poszukiwaniu tej idealnej fryzury dociera właśnie do stronach internetowych.

Tam znajduje mnustwo inspiracji i pomysłów. Najbardziej popularną prpozycją, którą interesuja się panowie jest fryzura z dłuższą grzywką. Styliści zachęcają do takiego cięcia, ponieważ jest to wspaniały sposób na urozmaicenie swojego wyglądu. Warto zapytać najpierw o radę eksperta zanim się na ją zdecyduje, w ten sposób uniknie się niepotrzebnych problemów.

fryzura męska

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , , , , ,

Stylowa fryzura dla panów

Inne kategorie: Aktualności, Fryzury męskie, Fryzury włosy krótkie, Włosy czarne, Łatwe

dluzsza stylowa dla panow

Tej oryginalnej fryzurce z pewnością nie oprze się żaden pewien siebie i swojego uroku mężczyzna. Nieco szarmancka i zadziorna pozwoli Ci choć na chwilę oderwać się od szarej i przyziemnej rzeczywistości. Ten trochę odmienny, lecz jakże nowatorski styl podkreśli Twoją osobowość i z pewnością przyciagnie spojrzenia wielu zaintrygowanych kobiet, gdziekolwiek się znajdziesz.

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , ,

Modna fryzura męska

Inne kategorie: Fryzury męskie, Zobacz wszystkie

Modna fryzura męska

Stylowo, klasycznie, wygodnie! Krótkie cięcie dla każdego mężczyzny. Idealne w każdej sytuacji, a zwłaszcza przy wysokich letnich temperaturach. Ta propozycja zachwyci wszystkich panów, którzy nie lubią poświecać za dużo czasu lub po prostu nawał codziennych obowiązków nie pozwala im zająć się pielęgnacją swoich kosmyków. A więc Panowie, do dzieła!

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , ,