Modne fryzury 2014

Fryzury damskie, męskie, ślubne, uczesania wieczorowe, upiękcia na specjalne okazje

Entries CommentsFryzury męskie

Modne fryzury męskie. Pomysły jak ułożyć włosy dla Panów. Obszerna galeria fryzur wraz z opisem do samodzielnego wykonania fryzury.

Fryzura męska z wygolonymi bokami i tyłem głowy

Inne kategorie: Fryzury dla dzieci, Fryzury męskie, Fryzury młodzieżowe, Zobacz wszystkie

Trzeba mieć wiele odwagi by pozwolić sobie na ekstrawagancką fryzurę, szczególnie jeśli chodzi o mężczyzn. A jednak część panów na taką właśnie się decyduje. Krótkie męskie fryzury pozostawiają mało miejsca na oryginalne uczesania, jednak to jak ostatnio można wyciąć sobie wzór maszynką po bokach głowy zapoczątkowuje całkiem inny rodzaj stylizacji.

 fryzura męska

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , , , , , , , ,

Mężczyzna w okularach – jak się uczesać?

Inne kategorie: Fryzury męskie, Zobacz wszystkie, Łatwe

Coraz więcej ludzi nosi okulary i to nie ze wzglęgów zdrowotnych, nie służą już one wyłącznie do korekcji wzroku, ale jako element codziennej stylizacji. W tej chwili można zamówić sobie kolorowe oprawki, które bedą wymienne w zależności od ubioru oraz nastroju ich posiadacza.

fryzura męska

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , , , , , , ,

Fryzura męska z dłuższą grzywką

Inne kategorie: Fryzury męskie

Mineły czasy kiedy to mężczyźni nie zwracali uwagi na to jak są uczesani i co dzieje się na ich głowie. Wielu z nich w poszukiwaniu tej idealnej fryzury dociera właśnie do stronach internetowych.

Tam znajduje mnustwo inspiracji i pomysłów. Najbardziej popularną prpozycją, którą interesuja się panowie jest fryzura z dłuższą grzywką. Styliści zachęcają do takiego cięcia, ponieważ jest to wspaniały sposób na urozmaicenie swojego wyglądu. Warto zapytać najpierw o radę eksperta zanim się na ją zdecyduje, w ten sposób uniknie się niepotrzebnych problemów.

fryzura męska

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , , , , ,