Modne fryzury 2014

Fryzury damskie, męskie, ślubne, uczesania wieczorowe, upiękcia na specjalne okazje

Entries CommentsFryzury męskie

Modne fryzury męskie. Pomysły jak ułożyć włosy dla Panów. Obszerna galeria fryzur wraz z opisem do samodzielnego wykonania fryzury.

Stylowa fryzura dla panów

Inne kategorie: Aktualności, Fryzury męskie, Fryzury włosy krótkie, Włosy czarne, Łatwe

dluzsza stylowa dla panow

Tej oryginalnej fryzurce z pewnością nie oprze się żaden pewien siebie i swojego uroku mężczyzna. Nieco szarmancka i zadziorna pozwoli Ci choć na chwilę oderwać się od szarej i przyziemnej rzeczywistości. Ten trochę odmienny, lecz jakże nowatorski styl podkreśli Twoją osobowość i z pewnością przyciagnie spojrzenia wielu zaintrygowanych kobiet, gdziekolwiek się znajdziesz.

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , ,

Modna fryzura męska

Inne kategorie: Fryzury męskie, Zobacz wszystkie

Modna fryzura męska

Stylowo, klasycznie, wygodnie! Krótkie cięcie dla każdego mężczyzny. Idealne w każdej sytuacji, a zwłaszcza przy wysokich letnich temperaturach. Ta propozycja zachwyci wszystkich panów, którzy nie lubią poświecać za dużo czasu lub po prostu nawał codziennych obowiązków nie pozwala im zająć się pielęgnacją swoich kosmyków. A więc Panowie, do dzieła!

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , ,

Dłuższa męska fryzura

Inne kategorie: Fryzury męskie, Zobacz wszystkie

Dłuższa męska fryzura

Dla panów ceniących sobie nieco dłuższe rozwiązania mamy idealną propozycję. Włosy proste, gładkie, luźno opadające na kark, a do tego pasemka w gustownym kolorze – oryginalnie, stylowo, po prostu … pięknie. Warto jednak podkreślić, że włosy muszą być odpowiednio wypielęgnowane i zadbane, w przeciwnym wypadku fryzura straci swój czarodziejski urok.

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , ,