Modne fryzury 2014

Fryzury damskie, męskie, ślubne, uczesania wieczorowe, upiękcia na specjalne okazje

Entries CommentsKoki

Koki znów są bardzo modne. Prezentujemy fryzury damskie, młodzieżowe. Koki są bardzo twarzowe i jest to efektowna fryzura do pracy, wieczorowa, na randkę, ale także na specjalne okazje np. bal, studniówkę czy jako fryzura ślubna. Kok może byc wykonany jeżeli masz włosy długie, średnie, kręcone, czy gładkie Znajdziesz u nas pomysły na efektowne uczesania dla włosów każdej długości.Obszerna galeria fryzur wraz z opisem krok-po-kroku jak zrobić kok, np. banan.

Uczesanie na święta

Inne kategorie: Fryzury okazyjne, Koki

Na święta, kiedy spotykamy się z szerokim gronem rodziny i przyjaciół, każda z nas pragnie wyglądać pięknie i elegancko, dlatego wówczas ze szczególną starannością dobieramy stroje, ale także fryzury. Jeśli masz długie, gęste włosy doskonałym pomysłem na świąteczne uczesanie będzie swobodny, elegancki kok.

Jak wykonać taką fryzurę?

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , , , ,

Elegancki kok

Inne kategorie: Aktualności, Fryzury damskie, Fryzury okazyjne, Fryzury włosy długie, Koki, Włosy blond

duży wysoko upięty kok

Klasyka, elegancja i piękno – te trzy słowa mówią wszystko. Gładko zaczesane włosy i duży, w ciekawym stylu upięty kok, to propozycja dla kobiet o bardzo długich i gęstych włosach, które chcą uwypuklić swoje kości policzkowe i nieco wyszczuplić twarz. Fryzura idealnie pasować będzie do wieczornych kreacji, lecz i przy innych, mniej dystyngowanych okazjach, znajdzie swoje zastosowanie.

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , , ,

Kok na święta

Inne kategorie: Aktualności, Fryzury damskie, Fryzury okazyjne, Fryzury włosy średnie, Koki, Włosy blond, Łatwe

Kok krok po kroku

Eleganckie i gustowne uczesanie, idealne na wielkanocny spacer lub odwiedziny u krewnych. Skromnie, gładko zaczesane włosy doskonale wyszczuplą twarz i podkreślą rysy twarzy.  Zaś figlarnie upięty z tyłu koczek doda Ci czaru, elegancji i szyku.

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , ,