Modne fryzury 2014

Fryzury damskie, męskie, ślubne, uczesania wieczorowe, upiękcia na specjalne okazje

Entries Comments



Koki

Koki znów są bardzo modne. Prezentujemy fryzury damskie, młodzieżowe. Koki są bardzo twarzowe i jest to efektowna fryzura do pracy, wieczorowa, na randkę, ale także na specjalne okazje np. bal, studniówkę czy jako fryzura ślubna. Kok może byc wykonany jeżeli masz włosy długie, średnie, kręcone, czy gładkie Znajdziesz u nas pomysły na efektowne uczesania dla włosów każdej długości.Obszerna galeria fryzur wraz z opisem krok-po-kroku jak zrobić kok, np. banan.

Elegancki kok z boku na wesele

Inne kategorie: Fryzury damskie, Fryzury okazyjne, Fryzury ślubne, Fryzury włosy średnie, Koki, Zobacz wszystkie

Podczas przygotowań do wielkiego wyjścia zawsze pojawia się problem nie tyle ze strojem co z fryzurą. Kiedy wracamy od fryzjera i okazuje sie, że jednak nie jesteśmy zadowolone ze swojego uczesania, nie mamy innej możliwości jak pogodzić się z losem. Najczęściej jest już bowiem za późno na jakiekolwiek zmiany.

elegancki kok z boku

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kok z warkoczem dobieranym

Inne kategorie: Fryzury damskie, Fryzury okazyjne, Fryzury włosy długie, Fryzury włosy średnie, Koki

Większość fryzur, które są robione w  salonach fryzjerskich możemy zrobić samodzielnie, nabywając przy tym oczywiście trochę w prawy, bo rzadko sie udają za pierwszym razem. Modelowanie włosów krótkich nie jest może mniej pracochłonne niż upięcie długich włosów, ale napewno łatwiejsze. Oczwywiście długie włosy mają przewagę pod względem rożnorodności upięć i splotów.

kok z warkoczem

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , , , , , , , ,

Uczesanie na święta

Inne kategorie: Fryzury okazyjne, Koki

Na święta, kiedy spotykamy się z szerokim gronem rodziny i przyjaciół, każda z nas pragnie wyglądać pięknie i elegancko, dlatego wówczas ze szczególną starannością dobieramy stroje, ale także fryzury. Jeśli masz długie, gęste włosy doskonałym pomysłem na świąteczne uczesanie będzie swobodny, elegancki kok.

Jak wykonać taką fryzurę?

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , , , ,