Modne fryzury 2014

Fryzury damskie, męskie, ślubne, uczesania wieczorowe, upiękcia na specjalne okazje

Entries CommentsFryzury dla dzieci

Modne fryzury dla dzieci. Wdzięczne fryzurki dla chłopów i urocze uczesania dla dziewczynek. Obszerna galeria fryzur oraz możliwość komputerowego doboru fryzury przez internet! Do każdej fryzury informacja krok-po-kroku jak ułożyć włosy.

Warkocz ze wstążką dla nastolatki

Inne kategorie: Fryzury damskie, Fryzury dla dzieci, Fryzury młodzieżowe, Fryzury okazyjne, Fryzury włosy długie, Fryzury włosy średnie, Włosy blond, Włosy proste, Zobacz wszystkie, Łatwe

Jeśli możemy sobie pozwolić na nieco dłuższe włosy to naprawdę warto, ponieważ wachlarz możliwości dla włosów długich i o średniej długości jest nieco większy niż dla krótkich fryzyr. Piękne i zadbane robią ogromne wrażenie zarówno na mężczyznach jaki i na kobietach. Stylizacji jesttak wiele, że aż trudno sie zdecydować, jednak najważniejsze jest by dobrze się czyć ze swoim wyglądem.

warkocz ze wstążką dla nastolatki

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Fryzura dla dziewczynki do szkoły

Inne kategorie: Fryzury dla dzieci

Rano przed szkołą najczęściej nie ma zbyt wiele czasu na czesanie wymyślnych i pracochłonnych fryzur. Po za tym uczesanie musi być trwałe i mocne, by wytrzymało cały dzień podczas pobytu dziecka w szkole, a czasem jeszcze na zajęciach poza lekcyjnych. Najważnejsze jest to, by fryzura w ciągu dnia nadal wyglądała ładnie i schludnie.

fryzura dla dziewczynki do szkoły

Jak wykonać modną fryzurę? »

Tagi: , , , , , , , ,

Fryzura dla dziewczynki

Inne kategorie: Aktualności, Fryzury dla dzieci, Fryzury okazyjne, Włosy blond, Zobacz wszystkie, Łatwe

Fryzurka dla małej elegantki, na różne okazje. Nie jest ona skomplikowana, można ją wykonać samodzielnie w domu, końce włosów zostały lekko podkręcone. Ciekawym elementem są również ozdoby do włosów, mogą to być np motylki w pastelowych kolorach, lub  inne ciekawe ozdoby.

Fryzurka w swej prostocie nie przeszkadza dziecku w czasie zabawy, zaś mała elegantka czuje się wyjątkowa mając na głowie tak doroslą fryzurę.

No tags for this post.