Modne fryzury 2018

Fryzury damskie, męskie, ślubne, uczesania wieczorowe, upiękcia na specjalne okazje

Entries Comments


fryzury-header

Kok z warkoczem dobieranym

Fryzura znajduje się w kategoriach: Fryzury damskie, Fryzury okazyjne, Fryzury włosy długie, Fryzury włosy średnie, Koki

Większość fryzur, które są robione w  salonach fryzjerskich możemy zrobić samodzielnie, nabywając przy tym oczywiście trochę w prawy, bo rzadko się udają za pierwszym razem. Modelowanie włosów krótkich nie jest może mniej pracochłonne niż upięcie długich włosów, ale na pewno łatwiejsze. Oczywiście długie włosy mają przewagę pod względem różnorodności upięć i splotów.

kok z warkoczem

Wielofunkcyjną fryzurą godną polecenia na każdą niemal okazje jest popularny kok. W zależności od kształtu oraz budowy twarzy i sylwetki możemy wybierać spośród wielu różnych wariantów. Te usytuowane wyżej na głowie, są raczej dla osób młodszych. Jednak jeśli chcemy nadać sobie trochę powagi i dostojności polecam upięcia raczej bliżej karku.

Niezwykle efektowne są koki stylizowane, czyli takie, które mają nieco inny kształt jak tradycyjne upięcia tego typu. Wspaniałym pomysłem jest na przykład kok z dobieranym warkoczem. Kluczem do sukcesu tej fryzury jest warkocz nadający klasycznemu upięciu młodzieńczego uroku i lekkości.

Udostępnij na:
(Visited 308 times, 1 visits today)

Fryzury dopasowane do okazji