Modne fryzury 2018

Fryzury damskie, męskie, ślubne, uczesania wieczorowe, upiękcia na specjalne okazje

Entries Comments


fryzury-header

Jak zrobić naturalnie wyglądające loki?

Fryzura znajduje się w kategoriach: Fryzury damskie, Fryzury młodzieżowe, Fryzury okazyjne, Fryzury ślubne, Fryzury włosy średnie, Włosy proste, Zobacz wszystkie

Paradoks polega na tym, że osoby o prostych włosach chcą mieć kręcone i odwrotnie kobiety z burzą loków marzą o włosach gładkich. W obu sytuacjach może przydać się prostownica, która mając odpowiedni kształt może służyć zarówno do kręcenia, jak i do prostowania włosów.

 loczki

Oczywiście uzyskanie naturalnie wyglądających loków nie jest takie łatwe, ale jest kilka sposobów aby to osiągnąć. Pomocne będą oczywiście kosmetyki do stylizacji włosów, takie jak: lakier i pianka, przydać się oczywiście może również lokówka i suszarka. Jeden ze sposobów polega na tym, by włosy podzielić na trzy części, dwie boczne oraz jedną środkową. Następnie należy nałożyć piankę i nawijać kosmyki, tak by powstały z nich “pieścionki”, a następnie zapiąć wsuwkami. Po wysuszeniu włosów należy utrwalić całość fryzury lakierem, tak by uczesanie było bardziej trwałe i wytrzymało całą noc na imprezie.

Udostępnij na:
(Visited 80 times, 1 visits today)

Fryzury dopasowane do okazji