Modne fryzury 2018

Fryzury damskie, męskie, ślubne, uczesania wieczorowe, upiękcia na specjalne okazje

Entries Comments


fryzury-header

Fajna dla krótkich włosów

Fryzura znajduje się w kategoriach: Aktualności, Fryzury damskie, Fryzury młodzieżowe, Fryzury włosy krótkie, Fryzury z grzywką, Łatwe, Włosy brązowe, Zobacz wszystkie

modna asymetryczna z grzywka

Zawsze modna, zawsze na czasie! Dzięki temu uczesaniu z pewnością poczujesz się tak w każdej sytuacji. Krótkie asymetryczne fryzurki nigdy nie wychodzą z mody, a ich niezwykły wdzięk i urok podkreśli wszystko to, co w Tobie najpiękniejsze. Dołóż do tego ciekawy kolor, fikuśnie nastrosz pazurki, a żadna jesienna chandra Cię nie dosięgnie!

Do wykonania fryzurki potrzebne Ci będą środki stylizujace i utrwalajace. Na umyte włosy nałóż odrobinę pianki lub innego środka, który pozwoli Ci łatwo nadać fryzurce odpowiedni kształt. Układaj pasma grubości ok. 1,5 – 2 cm na szczotce bądź lokówce. Aby zadziornie unieść kosmyki możesz je delikatnie natapirować i spryskać lakierem. Końcówki podkreśl żelem do włosów. Aby uzyskać modny „artystyczny nieład”, nałóż na ręce jeszcze trochę żelu i delikatnie „roztrzep” kosmyki. Prawda, że proste?

Udostępnij na:
(Visited 291 times, 1 visits today)

Fryzury dopasowane do okazji

Podziel się i Ty swoją opinią

Musisz się zalogować aby dodawać opinie