Modne fryzury 2018

Fryzury damskie, męskie, ślubne, uczesania wieczorowe, upiękcia na specjalne okazje

Entries Comments


fryzury-header

Dredy

Fryzura znajduje się w kategoriach: Aktualności, Fryzury damskie, Fryzury młodzieżowe, Fryzury włosy długie, Włosy blond, Włosy brązowe, Włosy czarne, Włosy kasztanowe, Włosy proste

dredy

Jesień to idealny czas na zmiany w wyglądzie
Oto nasza propozycja na jesień 2009
Dredy z ang. dreadlocks to ciekawa fryzura którą tworzy się ze sfilcowanych pęków włosów na głowie.

Wiele osób uważa iż dredy są charakterystyczne dla osób identyfikujących się z filozofią ruchu Rastafarii, jednak chętnie noszone są także przez wiele innych grup i subkultur zwłaszcza w wyniku mody.
Dredy tworzy się zwykle tapirując grzebieniem i skręcając rękoma czyste, suche włosy, nie są od razu zbite, potrzebują czasu aby „dojrzeć”, wtedy stają się jednolite i nie można odróżnić w nich pojedynczych włosów.

gotka

Przedstawiamy również propozycję dla fanów subkultury gotyckiej. Cechą charakterystyczną dla gotów jest przede wszystkim czerń i pewien dystans do świata. Obecnie popularnymi kolorami dodawanymi do czerni są czerwień i fiolet ewentualnie róż.Istnieją też inne metody wykonania, takie jak filcowanie ostrą wełną lub szydełkowanie. W zakładach fryzjerskich można także spotkać tzw. „syntetyczne dredy”(sztuczne) które jednak znacznie ustępują jakością naturalnym.

Udostępnij na:
(Visited 47 times, 1 visits today)

Fryzury dopasowane do okazji

Podziel się i Ty swoją opinią

Musisz się zalogować aby dodawać opinie